PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478457}
4,3 5 552
oceny
4,3 10 1 5552
Paintball
powrót do forum filmu Paintball

Dobry

użytkownik usunięty

jezeli ktos nie ma pojecia o grach wojennych tylko siedzi przed kompem i wypsuje brednie to na pewno film mu sie nie bedze podobal dla mnie jest spoko akcja jest konczy sie ciekawie bez happyend'u i tak powinno byc polecam dla ludzi ktorzy szlajali sie po lasach i lubia to a reszta nie zna smaku przygody zna za to smak chipsow przed tv albo kompem spaslaki i nedzne namiastki ludzi

Widzisz , ja oceniam ten film nisko , bo jest bardzo niskich lotów .
Gry wojenne... widzisz ja widzę to z innego punktu widzenia , jako żołnierz ... i dla mnie to co tam wyprawiają jest żenujące , podobnie zresztą jak większość "żołnierzy" czy innych ludzi którzy sądzą że coś potrafią , czy też bohaterowie większości podobnych filmów .
Nie mając pojęcia czym jest taktyka i jak się zachowywać w danym środowisku oraz sytuacjach , wychodzi gówno - tak jak ten film .
A ubliżanie tym którym się nie podoba jakoby byli jacyś gorsi i "nieobeznani" jest bardzo niskich tonów , skoro uważasz ten film za taki wyrafinowany profesjonalizm a tak piszesz o tych których nie skusił ten chłam to albo jesteś żałosnym gimnazjalistą grającym sobie w domowym zaciszu w gry typu cs , albo kimś kto nie ma zielonego pojęcia o tym jak powinno to wszystko wyglądać i robi z siebie Bóg jeden wie kogo.

użytkownik usunięty
Pyrcin

Zolnierzu co ty mi p..... wiesz mam 26 lat o 8 roku zycia spedzalem czas na grach wojennych i survivalu bylem zolnierzem w jednostce obrony terytorialnej kraju i nie szukam w tym filmie profesjonalizmu bo w zadnym nie znajde i ty tez chodzi o to ze jest dobry temat i tyle bo jest bardzo malo takich filmow no ty chyba rambo uwarzasz za dobry film jak jestes taki madry i objechany taktyka to zapraszam do starych jablonek na mazury na maly pojedynek taktyczny zobaczymy kto kogo u poluje nie mow mi o silach zbrojnych rp bo to sciema znam ludzi ktorzy nigdy w monie nie byli a dla ciebie byli by nie doscignionym wzorem na polu walki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

"znam ludzi ktorzy nigdy w monie nie byli a dla ciebie byli by nie doscignionym wzorem na polu walki"
A ja z oddziałami bojowymi gromu, V wydziałem abw, chłopkami z boa, formozy i 1pułku z lublińca oraz czasem wzd sg biegam na nartach po m.evereście.
Tyle. A Rambo wcale nie uważam za taki dobry film.

ocenił(a) film na 1
Pyrcin

Film to kaszana na każdym kroku i tyle. Świetny pomysł zjeb** na każdym kroku. Szkoda mi takiego potencjału. Założyciel tematu to troll i pisze bzdury i tyle. Ma podstawowe problemy z językiem polskim - znaki interpunkcyjne. Przez kilka ładnych lat byłem zawodnikiem ASG z byłymi wojskowymi. Taktyki w tym filmie nie będę się doszukiwał i pisał bzdury jak ten koleś. Jak jemu podobał się film pod tym względem i tylko to brał pod uwagę oceniając go to jest mi go żal.

Totalna porażka fabularna, gry aktorskiej i efektów specjalnych. Z minuty na minutę sceny są co raz głupsze. Od cwaniaka który ma kamizelkę i zabiera dziewczynie maczetę, zabijając sprzymierzeńców. Laskę która jest tam bo terapeuta jej powiedział, że to będzie dla niej dobre. Jedyna "ocalała" która nagle dostaje wskazówki jak "przeżyć" i zakopuje się w ziemi (epic motyw :D) a wychodząc z niej wygląda jak po wyjściu z salonu piękności. Z końcówką na czele. Dokumenty z przyczyną zgonów. Koleś cały we wnykach, głowa roztrzaskana kolbą karabinu - przedawkowanie narkotyków...

Ten kto pisał scenariusz maił genialny pomysł przez pierwsze 15 min. Później wypił za dużo i pisał co popadnie. Reżyser drugi idiota. Dobrze, że Benmayor wyreżyserował tylko trzy filmy. Dwa z nich to totalna porażka.

ocenił(a) film na 2

No, jasne. Ci co właśnie szlajali się po lesie na paintballu będą rozczarowani. Tam niektórzy bez kasków na łbie cisnęli na ten paintball. Nie ma co, profesjonaliści. Też jak powiedział użytkownik wyżej, wyznaczono im role, a już na samym początku wszyscy na pałę pojechali. Jak komandosi z kiepskiego amerykańskiego filmu się zachowywali, a nie paintballowcy, a niby w większości profesjonaliści tam pojechali.

ocenił(a) film na 5

byłem w wojsku latało się ze ślepakami po lesie...ale...co z tego że film dość dobrze pokazuje działania taktyczne film nie jest aż. tak bardzo dobry rozumiem że możesz czuć sentyment do takich manewrów ale to nie powód żeby wystawić temu filmowi najwyższą ocenę takie jest moje zdanie :)

użytkownik usunięty
bosikxxx

No mi się podobaj i nie raz go jeszcze obejrzę.Widziałem wiele filmów o podobnej tematyce i w żadnym nie było rewelacji pod względem taktyki czy działań czysto militarnych . To tylko filmy i tak jak mówisz sentyment i myślę ,że większość filmów , które dodajemy do ulubionych, są to filmy wybierane w jakimś stopniu pod względem sentymentalnym .Ja daje mu dychę bo moim zdaniem zasługuje i mi się podoba ,to tylko moja opinia .

Może i ktoś miał dobry pomysł, ale z jego realizacją delikatnie mówiąc wyszło do chrzanu. Ja w tym filmie nie widzę żadnej taktyki, tylko latanie głupich palantów po lesie, wrzeszczących jak psychicznie chorzy ludzie. Bezsensowne decyzje podejmowane przez tego niby dowódcę, jak np. zabicie polaka, któremu nie dali dojść do słowa. Daje 2 tylko za to, że ktoś miał pomysł, ale go spie... :)

ocenił(a) film na 2
Radieth

Ja właśnie nie wiem czy to oglądać wnerwia mnie latająca kamera na wszystkie strony jakby kamerzysta miał parkinsona. Mi się zdaje że nie polaka tylko ruska bo miał bardziej ruski akcent bo na te scenę trafiłem.

fajny334

Jw.
Gracze nawet powiedzieli "zabiliśmy żonę pier***ego polaka" chyba nawet słowo w słowo tak szło.

ocenił(a) film na 4
Radieth

to nie był polak tylko ruski

ocenił(a) film na 3
NiezbytMily92

Jaki ruski jak mówią, że zabili żonę Polaka? Poza tym koleś parę razy kur*ami rzuca. Za taką akcje wszyscy powinniśmy dać 1/10 i amen, podobne akcje z Polakami są w kanadyjskiej świątyni, tam jeszcze bardziej zrobili z nas debili.

ocenił(a) film na 4
Sprite_87

Tak na marginesie to nie jestem polakiem a rosyjski znam bardzo dobrze i potrafię rozróżnić rosyjski od polskiego

ocenił(a) film na 2
Sprite_87

A co się w Świątyni wydarzyło ?

ocenił(a) film na 3
kubixer11

Wpisz sobie jak dobrze pamiętam na youyube "Shrine polski akcent" i jest tam mała dziewczynka która rozmawia z gośćmi z JuEsEj a za chwile wchodzi typ i wali tekst "Lydia!!! Nie rozmawiaj z jobcokrajowcami" poza tym cała akcja filmu dzieje się w Polsce która jest jednym wielkim lasem w którym mieszkają dzikusy żyjące z tego co znajdą i upolują w lesie, a na słowo prąd robią oczy jak kot sr*jący na pustyni

ocenił(a) film na 2
Sprite_87

http://www.youtube.com/watch?v=wUoIX9-rdO0 - Jopcokrajowcy xd - A ja chciałem do Kanady wyjechać. Dobry jest najlepszy komentarz. A słyszałeś aby Japonia się coś z nas śmiała ?

ocenił(a) film na 3
kubixer11

he nie doszły mnie takie słuchy

kubixer11

posikałem się z tego "polaka"

ocenił(a) film na 1
Radieth

Bardzo dobre podsumowanie. Taki potencjał zjeb** po całej linii. Z minuty na minutę robi się co raz głupszy. Końcówka przebija wszystko. Te "akta" z przyczyną zgonów. Koleś cały we wnykach, roztrzaskana głowa kolbą karabinu - "przedawkowanie narkotyków" :D

ocenił(a) film na 4

aż sobie obejrzę ten badziew zaraz

ocenił(a) film na 4
NiezbytMily92

Ale to było słabe ;) ale przyjemnie sie oglądało. Zabili typa, wszyscy w szoku a za chwile idą sobie spacerkiem przez las i gawędzą jakby nigdy nic... i jeszcze duuużo dużo takich banałów, taktyki tam nie było żadnej (chyba że coś w stylu "biegamy i umieramy po kolei" można nazwać taktyką)

Można obejrzeć jak się nudzi i nie ma pomysłu czym się zająć, ale do seansu typu kupić parę piw, nabrać żarcia, rozsiąść się wygodnie i wpatrywać się z uwagą, się nie nadaje...niskobudżetowa amatorka

NiezbytMily92

No co Ty, po co to oglądać, skoro prawdziwi mężczyźni w tym czasie robią 100 pompek w Borach Tucholskich, a potem jednostki zmechanizowane przerzucają ich w Bieszczady po to by urządzili sobie gry wojenne.

ocenił(a) film na 4
pantehniczny

myślałem że to forum o filmach a skoro jesteś prawdziwym mężczyzną to nie marnujesz czasu na oglądanie filmów, więc co tu robisz ? :)

NiezbytMily92

właśnie jest chyba nie jestem, ale prototype24 jest z pewnością prawdziwy

ocenił(a) film na 3

No i tu się mylisz! oceniam ten film na 3 tylko i wyłącznie za zabawny polski akcent w filmie (w innym wypadku 2). Gram w Paintball od 4 lat i dlatego film mnie przyciągnął. Ale jest tragiczny nie trzyma w napięciu jedynie to akcja która jest na znośnym poziomie. Aha co mnie najbardziej rozjebało to gra aktorska i reżyseria. Szkoda że reżyser i aktorzy nigdy nie mieli odczynienia ani z grami scenariuszowymi ani z speed ballem. Kto zdejmuje maskę w trakcie ostrzału? Kto drze mordę na cały las i zdradza pozycje? Mogli równie dobrze wybrać się do lasu na grzyby i zaczął by ich mordować myśliwy szaleniec. NĘDZA STRATA CZASU!

użytkownik usunięty
Gilo_MM

Film katastrofa, przewidywalny, bohaterowie podejmują decyzję tak bezsensowne, że aż lać w łeb się chce no i ta nudna monotonna akcja o ile można to tak nazwać. Szkoda że nie da się dać 0/10 gniot.

użytkownik usunięty

Ten film to kompletny gniot. Taka jest prymitywna rozrywka dla mas. Gorsze od Piły i American Pie. Tylko dla ludzi, którzy nie lubią myśleć. A po Twojej wypowiedzi widać, że nie lubisz.

ocenił(a) film na 10

masz racje, tak samo zauważyłem ze banda gimbusów krytykują film .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones