PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108123}

Czekając na Joe

Touching the Void
7,8 27 172
oceny
7,8 10 1 27172
7,3 11
ocen krytyków
Czekając na Joe
powrót do forum filmu Czekając na Joe

znowu kompletny przygłup przetłumaczył tytuł - kiedy to się skończy!!!

ocenił(a) film na 8
Pastor1

Znów jakiś kompletny przygłup uważa, że jest to tłumaczenie tytułu, a to jest tylko tytuł polskiej wersji dystrybucyjnej.

sabaidee

haha xD, dobre mnie też wku%rw%iają te wpisy na temat tych tych polskich tytułów, wszędzie tego pełno. Jeden z drugim liźnie trochę angielskiego i od razu się chwali swoim odkryciem.

sabaidee

haha xD, dobre mnie też wku%rw%iają te wpisy na temat tych tych polskich tytułów, wszędzie tego pełno. Jeden z drugim liźnie trochę angielskiego i od razu się chwali swoim odkryciem.

sabaidee

haha xD, dobre mnie też wku%rw%iają te wpisy na temat tych tych polskich tytułów, wszędzie tego pełno. Jeden z drugim liźnie trochę angielskiego i od razu się chwali swoim odkryciem.

Private_Witt

ups cos to sie rypsnelo.

Private_Witt

jeden z drugim naciągnie tatę na laptop i próbuje pisać niby mądre komentarze - ale ups jakoś nie wychodzi

sabaidee

hahah - "polska wersja dystrybucyjna" - sam to dziecko wymyśliłeś? ja wiem że taki głąb jak ty musi mieć wszystko sprofilowane i gładko podane na tacy, ale uwierz, nie każdy ma inteligencję knura - nie mierz innych swoją miarą

Pastor1

za to są odpowiedzialni ludzie wykształceni którzy reprezentują poziom którego nigdy nie zrozumiesz :/

poziomski

prawda - nigdy nie zrozumiem, jak można tak nisko upaść, ale dla ciebie to zdaje się norma, ps. nie nadużywaj słowa "wykształceni", bo nie masz bladego pojęcia co ono znaczy

Pastor1

ej człowieku słaby jesteś.. każdy cie jedzie bo piszesz bzdury!! NARA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
poziomski

możesz mi wieś maca kupić co najwyżej, buhahaha, nie pisz więcej bo mi śmierdzi przez monitor

ocenił(a) film na 9
Pastor1

Doszedłeś do idiotycznych wniosków i koniecznie chciałeś się tym podzielić z innymi.
Teraz jeszcze kłapiesz gębą bo ktoś z Ciebie wylał.
KLASYK!hahaha

kieko

jakie są w/g ciebie te idiotyczne wnioski? wyraziłem swoją opinię.

poziomski

poziomski tak ciebie czytam i nie wierzę własnym oczom, jak taki pajac jak ty potrafił w ogóle zarejestrować się na tej stronie?? to małpy już to potrafią? :D ty, co ty tak się prujesz chłopcze? może to ty wymyślasz te tłumaczenia i teraz "męska" duma boli jak komuś się to nie podoba!?
"
MUSISZ BYĆ CIOTOM.. WIEJSKIM LESZCZEM.. CHAMEM ZE WSI!

JAK COŚ TU JESZCZE ODPISZESZ TO JESTEŚ ŚMIECIEM ! :D ale chamidło! albo i pisz bo i tak jesteś"

co to jest? w piaskownicy laptopy porozstawiali? bo wygląda jakbyś stamtąd właśnie pisał :D Może po prostu sobie jaja robisz i dlatego tak piszesz? Kurcze, ale przez takie "specjalnie", niespecjalnie zrobiłeś z siebie kompletnego "wykształciucha" (jeśli wiesz co mam na myśli) ;D jem twój mózg i się nie mogę nasycić, Pa

użytkownik usunięty
poziomski

twój poziom to pewnie poziom rynsztoka haha

Pastor1

Ach, ta argumentacja i wzajemny szacunek. To właśnie uwielbiam na forach :D

Pastor1

Czymkolwiek jest ten tytuł - tłumaczeniem czy polską wersją dystrybucji to i tak jest durny bo tak na prawdę na Joe'ego nikt nie czekał hahahaha

ocenił(a) film na 7
maxizer

ja czekam...az sie sciagnie..:)

soglif3

jest na youtube ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones